Tabletki antykoncepcyjne i brak przerwy po pierwszym opakowaniu

Witam, Biorę teraz tabletki antykoncepcyjne sylvie 20 to jest moje 1 opakowanie, wcześniej nie przyjmowałam żadnych środków antykoncepcyjnych i moje pytanie jest następujące czy mogę nie robić przerwy po 1 opakowaniu tabletek? Albo 3 dniową przerwę i potem zacząć 2 opakowanie tabletek?

Witam serdecznie. Można nie wykonywać przerwy lub ją skrócić. Proszę pamiętać jednak aby nie postępować tak często. Ważne jest także to aby przerwa nie była wydłużona w trkacie stosowania antykoncepcji.