Tabletki Midiana a krwawienie w połowie paczki

Witam , od 08.2012 roku stosuje tabletki antykoncepcyjne Midiana, zazywam je rogularnie, ale teraz zdazyla mi sie nieprzyjemna sytuacja, otoz wyjechalam do pracy na tydzien za granice i zapomnialam moich tabletek, co prawda zostaly wyslane poczta, ale 2 dzien nie zazylam tabletek i pojawilo sie krawienie, bylam w polowie paczki, co mam zrobic w tej sytuacji? prosze o w miare mozliwa szybka odpowiedz.

Ponieważ z powodu nieprawidłowego stosowania tabletek nastąpiło krwawienie z odstawienia- proponuję nie kontynuować tego opakowania i rozpoczęcie następnego od kolejnej miesiączki.