Tabletki placebo a brązowe plamienie

Witam, mam taki problem że zostały mi 4 tabletki do tabletek placebo od kilku dni miałam brązowe palenie dziś jest już lekko czerwone. Czy mam ominąć te 4tabl.do końca i brać już placebo czy brać normalnie? Mam endometrioze czy to może mieć coś wspólnego? Wizytę mam 18 lutego czy mam ją przyspieszyć? Dodam że to jest 8opakowanie więc chyba organizm się przyzwyczil?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

proszę brać normalnie tabletki. Może to mieć związek z endometriozą. Nie ma potrzeby przyspieszania wizyty.

Pozdrawiam.