Tachykardia, omdlenia i bóle w klatce piersiowej

Od pół roku męczy mnie:tachykardia(zwłaszcza po jedzeniu)omdlenia,bóle w klatce piersiowej,duszności, problemy z koordynacją,z żołądkiem,zawroty głowy, bóle nóg i parę innych objawów.Do tej pory udało się zdiagnozować zespół Wazowagalny. Poza tym nic. Trafiłam do psychiatry, przez 5 mies brałam b. duże dawki sertraliny- nie pomaga, psychiatra stwierdził, że to nie może być psychogenne.Jeden z lekarzy zalecił Western Blott (wynik igm ujemny igg dodatni), czy to może być borelioza?Co to może być?

Renata GrzechociĹska

Trudno jpostawić przybliżoną diagnozę. Zazwyczaj taka ilość objawów występujących razem wskazuje na podłoże psychogenne. Jeśli psychiatra takie wykluczył proponuję rozpocząć diagnostykę kardiologiczną. Nie podała Pani w jakim kierunku został wykonany WB.