Temperatura ciała powyżej 37 stopni

Witam. Od ponad tygodnia mam temperaturę powyżej 37. Zażywałam dokładnie 5 różnych leków i żaden z nich nie pomógł. Moja temperatura jest w przedziale 37,1-37,6kresek. Co prawda,nie wiem czy to już można nazwać gorączką,aczkolwiek się martwię,gdyż to trwa już za długo i żaden lek nie był w stanie zniżyć temperatury. Co chwila wynosi powyżej 37. Cóż zrobić? Zaznaczam,że lekarz u którego byłam,stwierdził iż powinnam odczekać,aż temperatura SAMA przejdzie. Proszę o dokładne rozpatrzenie.

Piotr Pilarski

Takie niewielkie podwyższenie temperatury nie jest niepokojące. Ważne, że była Pani u lekarza który Panią zbadał. Możliwe, że przyczyną jest infekcja wirusowa, której leczenie jest tylko objawowe.

Pozdrawiam.