Tępy ból kości odczuwany w prawej nodze i niekiedy w ramieniu

Dzień dobry. Jestem osobą bardzo młodą, aktywną fizycznie i prowadzącą zdrowy tryb życia. Niepokoi mnie tępy ból kości odczuwany w prawej nodze i niekiedy w ramieniu. Pojawił się ponad tydzień temu i występuje każdego dnia (z różną intensywnością na przestrzeni godzin). Miewam też duże problemy ze snem które zaczęły występować na niedługi czas przed bólem. Czy może to być związane z ogromnym stresem na który jestem ostatnio narażona? Dziękuję

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez zbadania raz wykonania badań dodatkowych nie jest możliwe ustalenie przyczyny dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza ortopedy, który pokieruje procesem diagnostycznym.