Tępy ból w podbrzuszu po wstaniu z łóżka

Szanowni Państwo! W dniu dzisiejszym zaraz po wstaniu z łóżka zaczęłam odczuwać ból w podbrzuszu. Jest on zlokalizowany bardziej pośrodku i poniżej podbrzusza. Ból jest w miarę tępy ( można wytrzymać ) ale bardzo dokuczliwy.Jak zaobserwowałam nie ma związku z jedzeniem. Mocz oddaje też bez bólu. Ogólne moje samopoczucie nie najlepsze.będę wdzięczna za pomoc i odpowiedź. Dziękuję

Renata GrzechociĹska

Na podstawie samego objawu trudno postawić przybliżoną diagnozę, dlatego proponuję wykonać badanie USG.