Tępy ból w podbrzuszu przy obustronnych torbielach jajników

witam mam obustronne torbiele jajnikow w tym jeden wielokomorowy od kilku dni czuje tepy pol w podbrzuszu jakby cos sie poruszalo,przemieszczalo jestem poltora tygodnia po miesiaczce czy cos sie dzieje z torbielami?

Lek. Tomasz Budlewski

Określenie odpowiedzi na Pani pytanie jest bardzo ciężko. Wszystko zależy jakiego rodzaju są to torbiele, wielkości itp. Przy występowaniu takich objawów proszę zgłosić się do ginekologa.