Termin miesiączki a szanse na ciążę

Mam zapytanie w miesiacu styczniu okres dostałam 21 natomiast w lutym 18 moje. 14-15 luty współżyłam z mezem bez zabezpieczenia czy jest mozliwe iz zajde w ciaze

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli krwawienie miesiączkowe w lutym wystąpiło normalnie to prawdopodobieństwo ciąży jest minimalne. Proponuję udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.