Test ciążowy a termin miesiączki

31.07 bylam na Usg lekarz stwierdzil ze jestem w polowie cyklu i mam ladny pecherzyk graffa takze max za 14 dni powinna pojawic sie miesiaczka ( mam nieregularne cykle test przed wizyta byl ujemny)8.08 wykonalam test i dal wynik pozytywny.10.08 bylam na USG lekarz stwierdzil ze jest za wczesnie i dlatego nie widac ciazy mam sie pojawic za tydzien a chwilowo wykonac bete jedna dzisiaj 10.08 druga 14.08.Dzisiaj wykonalam bete wynik to 2725,28 czy nie powinno juz byc widac ciazy ? martwie sie :(

Aleksander Ropielewski

Ciąża może już być widoczna i warto wykonać badanie USG aby ieć pewność odnośnie ciąży.