Test ciążowy wskazujący datę zapłodnienia

witam.moje pytanie jest nastepjace czy robiac test pokazujacy date zaplodnienia tzn clearblue ktory wskazal na 3tygodnie plus. czy on wskazuje date zaplodnienia tzn kedy nastapilo mniej wiecej czy od tego musze odjac date zagniezdzenia tzn tw 7 dni ?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wg producenta testu wynik 3+ należy interpretować jako ponad 3 tygodnie od zapłodnienia, a nie zagnieżdżenia, czy ostatniej miesiączki.