Test IgG i IgM na toksoplazmozę i cytomegalię w 21. tygodniu ciąży

Dzien dobry, Jestem w 21 tygodniu ciazy i zrobiono mi test Igg i Igm na Toksoplazme i Cytomegalie. Niesety musialam juz wrocic do Anglii a poniewaz nie do konca ufam tutejszej opiece to porsze o odpowiedz co oznaczaja ponizsze wyniki:Przeciwciala przeciw Cytomegalii (IgG) 132Przeciwciala przeciw Cytomegalii (IgM) 9.8Przeciwciala przeciw Toksoplazma gondii (IgG) 53.1Przeciwciala przeciw Toksoplazma gondii (IgM) < 3Z gory dziekujeDominika

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Proszę jeszcze podać normy ( każde laboratorium ma inne). Powinny być poddane obok wyników. Pozdrawiam