Test na HIV po 20. dniach od ryzykownego zachowania

Mam takie pytanie zrobiłem test na hiv po 20 dniach od ryzykownego zachowania potem powtórzyłem po 30 dniach bola mnie mięśnie rak podpachy takjagby mi ktoś włożyl poduszki ilekko mam chrypę lekarz stwierdził że hiv wykluczone pod jakim kątem szukać przyczyny ewentualnie gdzie prywatnie w warszawie morzna wykonać test na hiv

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Test na HIV może Pan wykonać w większości profesjonalnych laboratoriów. Warto pamiętać, że by wykluczyć zakażenie, powinno się test powtórzyć po około 12 tygodniach od ryzykownego zachowania. A propos objawów sugeruję konsultację z lekarzem pierwszego kontaktu, który zbierze wywiad, zbada Pana oraz ew. zleci badania dodatkowe.