Test HIV po 88 dniach

Dzień dobry mam pytanie do lekarzy specjalistów na ile jest wiarygodny test na hiv po 88 dniach czy obniżona odporność choroby autoimmulogiczne lub zakażenie innym wirusem może spowodować nie wykrycia przeciw ciał lub p24 po takim czasie bardzo proszę o pomoc. Dziekuje.

Jeśli od „ryzykownego zachowania” minęło 12 tygodni i więcej, a wynik testu jest ujemny, oznacza to, iż nie doszło do zakażenia.