Test obciążenia glukozą a wzrost wagi

witam. miałam dzisiaj badanie krzywej cukrowej obciążenie glukozą 75 g na czczo - 99 po godz 75 po dwóch 95. Po wypiciu glukozy bardzo zle się poczułam więc przez cały czas leżałam na kozetce. nie piłam ani nie korzystałam z toalety w tym czasie. w nocy często się pocę, w dzień miewam uderzenia gorąc ciągle odczuwam zmęczenie i chce mi się. spać.. Mam 35 lat. w ciągu roku przytyłam około 5 kilo.przy wzroście 160 waże ok 56 kg

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki obciążenia glukozą nie wskazują na cukrzycę. Proszę udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Konieczne jest poznanie większej ilości informacji aby móc polecić do kogo się udać dalej.