Test wysiłkowy z zasłabnięciem

Witam, co oznacza stwierdzenie w ekg : płaskie załamki w odprowadzeniu III, avF ? Od pewnego czasu zdarzają mi sie zasłabniecia oraz skoki ciśnienie (180/120, 140/95). Echo serca, holter bez odchyleń. Test wysiłkowy z zasłabnięciem, zarejestrowano tylko podwyzszony puls. Co dalej, kardiologicznie wszystko ok. Na co dzień bez wysilku puls w granicach 130-170.
Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli jest taki puls to konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udac sie do lekarza kardiologa, a czy było oznaczane tsh?