Testy alergologiczne w 7-tygodniu ciąży

Witam, jestem w 7 tygodniu ciąży, czy jest możliwość wykonania testów alergicznych w tym okresie. Od 2 lat cierpię na notoryczny katar i zatkany nos. Dostawałam leki od laryngologa na alergię ( niezdiagnozowaną) i tak funkcjonowałam, a teraz zaszłam w ciąże i zakazał brania jakichkolwiek leków. Od czasu jak wszystko odstawiłam nie dam rady funkcjonować, katar cieknie a wieczorem wielka blokada nosa i brak normalnego oddychania. czy jestem coś w stanie teraz zrobić z tą przypadłością?

Renata GrzechociĹska

Proponuję udać się do laryngologa. Wykonywanie testów alergicznych w Pani stanie to nienajlepszy pomysł.