Testy w kierunku kiły

Witam serdecznie Nie wiem co mam zrobic,wiec bardzo prosze o pomoc.Minowicie Pierwszy test w kierunku kily wykonalam dnia 25.04.2016r wynik byl po kilku godzinach naturlanie nagatywny.No tak i teraz,kolejne badanie wykonalam dnia 10.11.2016r,badanie w toku,testy korelacyjne, na wynik czekalam okolo 8 dni,odczyn FTA ujemny,odczyn TPHA watpliwy,odczyn VDRL ujemny,odczyn FTA;ABS ujemny.Tak wiec wykonalam kolejne badanie dnia 09.12.2016r ,wynik dokladnie taki sam,co mam dalej zrobic,udac sie do de

Moim zdaniem nie ma Pani kiły. na pewno nie ma Pani świeżej kiły. Proponuję powtórzyć badania za 2-3 miesiące , ale proszę wybrać inne laboratorium, najlepiej w poradni wenerologicznej.