TK głowy i ognisko osteolityczne
tk głowy od tyłu zatoki klinowej po stronie prawej ognisko osteolityczne wypełnione nieprawidłowymi masami wielkosci 14x9 odpowiadające najpewniej ziarniakowi. prosze o komentarz.

KOBIETA, 50 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, proszę skonsultować wynik badania z lekarzem zlecającym badanie, ponieważ ziarniniak to zmiana nowotworowa - może być łagodna bądź złośliwa. Pewne jest, że musi Pani tą dolegliwość monitorować, szczególnie jeżeli występują objawy kliniczne. Pozdrawiam.