TK płuc i guzki w płucach
KT pluc guzkiS3P podoplucnowy lity owalny bez zwapnien o roznych zarysach 3x3x3 mm

MĘŻCZYZNA, 59 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie.
Z wynikiem badania należy zgłosić się do pulmonologa, który zbierze dokładny wywiad, przeprowadzi badanie i zadecyduje o dalszym postępowaniu.