Tłusta cera a odpowiedni podkład

Witam! Mam 22 lata i cerę problematyczną (przetłuszczanie w sferze T oraz suche i wrażliwe policzki). Raz na jakiś czas pojawiają się 'niespodzianki' (jednak ich ilość jest znikoma). Szukam podkładu, który by matowił ale nie wysuszał oraz nie zapychał (żeby nie pojawiały się niespodzianki). Obecnie stosuje krem BB z Ziaji dla cery wrażliwej- jest ok jednak po kilku godzinach świece się po nim strasznie a używam pudru matującego. Chciałabym czegoś nowego. Będę wdzięczna za wszelkie porady!

Witam serdecznie,
bardzo dobre produkty posiada firma Inglot i od razu uzyska Pani indywidualną poradę. Cenowo również bdb.

Pozdrawiam,
ES

Dzień dobry,

dobór odpowiednich kosmetyków najlepiej ustalić ze specjalistą znającym potrzeby Pani skóry. Pozdrawiam.