Tłusta cera, zaskórniki i wągry

Witam.Otóż zauważyłem że posiadam tłustą cerę .czyli świeci mi się czoło ,nos policzki i mam też bardzo dużo zaskórniaków i wągrów na czole,nosie i policzkach .I ma taki problem że przez tą tłustą cerę zaczyna mi się też pojawiać trądzik .Chciałbym bardzo poprawić stan swojej cery ponieważ bardzo się tym przejmuje .I zwracam się do państwa z takim pytaniem jakich kosmetyków powinienem używać żeby znów mieć ładną cerę .
MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu

Leczenie trądziku

Trądzik atakuje nie tylko osoby w wieku dojrzewania. Często starsze osoby muszą się z nim zmagać przez długi czas. Obejrzyj film i dowiedz się, jak radzić sobie z trądzikiem.

Istnieje wiele kosmetyków, które wspomagają leczenie trądzika, czasem przy niezbyt nasilonych zmianach mogą wystarczyć. Takie, które ja bym polecił to Effaclar Duo+, Sebium AKN, Aknicare.

0

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.
Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.

Polecam stosować kosmetyki apteczne

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy