Tłuszczak uciskający rdzeń kręgowy a bóle głowy

Witam. Mam 24 lata, od stycznia 2013 roku mam silne bole głowy, ktore nasiliły się we wrzesniu 2013. Miałam robiony tomograf komputerowy - wynik okW styczniu 2014 rezonans kregosłupa. Czekam na rezonans głowy. W pażdzierniku byłam w szpitalu poniewaz pewnego dnia zdretwiały mi rece,nogi, szyja.Trzesa mi sie rece. Zrobili mi punkcje, usg tetnic szyjnych - wyniki ok. Na Mr wyszło ze mam tłuszczaka 7mm w odc. szyjnym ktory minimalnie uciska rdzeń kregowy.Czy to od tego moze bolec mnie głowa?

Myślę że tak, b wskazana jest ocena specjalisty neurochirurga ( bardzo dobry jest Profesor Wojciech Maksymowicz z Warszawy , ma też swoją Klinikę w Olsztynie