Ból głowy a migrena u 26-latki

witam mam na imie paulina mam 26lat i od maleńkosci bardzo boli mnie głowa byłam u neurologa powiedział ze to migrena ale jakos ciezko mi w to uwierzyc zadne leki nie pomagaja miałam robiony rezonans i w kregosłupie mam lordoze szyjna kanał kregowy w odcinku szyjnym kregosłupa dosc waski o wym.a-p10-11mm niestwierdza sie dodatkowych miejscowych przewezeń.od maja tego roku zaczeła mnie bolec głowa z tyłu raz z prawej strony raz z drugiej.czy da sie to jakos wyleczyc moze zabieg?

Lek. Tomasz Budlewski

Określenie konieczności zabiegu można określić tylko i wyłącznie na podstawie badania. Z powyższym wynikiem rezonansu magnetycznego proponuję w pierwszej kolejności udać się do lekarza neurologa, który na jego podstawie oraz na podstawie badanie neurologicznego będzie mógł skierować lub nie do odpowiedniego specjalisty. Oceni On czy jakakolwiek interwencja jest konieczna.