Ból głowy od dwóch tygodni a migrena

Boli mnie głowa juz od 2 tygodni bol jest delikatny obejmuje całą bol jest delikatny uciskajacy boli tez z tylu, skronie i przy uszach bolibrez tak.jakby twarz ból się nie nasila podczas wysiłku jest taki sam jak sie położę ból się zmniejsza. Czy to sa jakieś bóle napięciowe czy migreny? Moj dziadek i mama maja migreny mam 18 lat wcześniej czegoś takiego nie mialem

Do pełnej konsultacji ; najlepiej u Neurologa,
Ocena stanu ogólnego i neurologicznego
Migrena często występuje rodzinnie : w 50% , jeśli choruje jeden rodzic, a nawet w 75 % osób, których oboje rodzice cierpią na migreny
Ważna pełna ocena zdrowia i nastroju,
Lekkie i częste bóle głowy, nie muszą być migrenami;
Mogą być związane z napięciem, anemią, wadą postawy, zmęczeniem ...
Pozdrawiam