Toczeń rumieniowaty, zespół Sjogena, nadczynność tarczycy i pęcherzyca

Witam, od 2007 mam postawioną diagnozę toczeń rumieniowaty ukladowy, zespól Sjogena, nadczynność tarczycy itd a w 2010 dołączyła Pęcherzyca :( leczono mnie lekami przeciwmalarycznymi, tonami sterydów, endoksanem w tabletkach a później 6 miesięcznymi pulsami endoxanu, solumesrolu... Pojawił się rez metotreksat, myfenax i roczny test leku biologicznego. I nic... Toczeń dalej szaleje, ds dna wysokie, lekupenia od 2006 r - 2500, pecherzyca nie znika, pojawiają sie zmiany skórne.prosze o pomoc Ania

Magdalena StusiĹska

Taka ilość rozpoznań jest dość zaskakująca- być może warto skonsultować się z bardziej doświadczonym w leczeniu takich schorzeń lekarzem?