Tomografia a wykrycie zmiany w obrębie jajnika

Witam w pazdzierniku robiony tomograf wykrył zmianę na jajniku-obszar o wlk.1.6 cm o niejednorodnym obrzezu wzmacniajacy sie po podaniu kontrastu,obraz budzi czujnosc onkologiczna wskazany rezonans lub usg. Badało mnie 4 lekarzy zaden na usg nie widzial zadnej zmiany,jajnik troszke powiekszony. Robilam test roma i marker ca-125 wszystko jest ok nie wiem juz co mam robic.Badanie tomografem robilam tydzien przed miesiaczka. Co mam dalej robic do kogo sie udac

Należałoby jeszcze rozważyć wykonanie jak w zaleceniach rezonansu magnetycznego. Jeśli wynik rezonansu magnetycznego będzie prawidłowy to nie ma powodu do niepokoju. Oczywiście o dalszym sposobie postępowania musi decydować ginekolog prowadzący.