Zmiana na jajniku o niejednorodnym obrzeżu

Witam..w tk brzucha wykryto zmiane 1,5 cm na jajniku o niejednorodnym obrzezu. Badalo mnie 3 lekarzy usg dopochwowe i nie widac zadnej zmiany..markery nowotw.wporzadku,test roma ok..nie wiem co mam dalej robic bo w opisie tomografu pisze ze obraz budzi czujnosc onkologiczna.

Konieczne będzie za kilka miesięcy powtórzenie USG dopochwowego, które jest dokładniejszym badaniem niż TK miednicy. Jest także mniej kłopotliwe w wykonaniu i ogólnie dostępne. Proszę pozostać pod opieką ginekologa.