Zmiana na jajniku w tomografii komputerowej

Witam.W tomografie jamy brzusznej wyszla zmiana na prawym jajniku.. Obszar o srednicy 1,6 cm o niejednorodnym uwidaczniajacym sie po podaniu kontrastu obrzezu.Obraz budzi czujnosc onkologiczna.Bylam wszpitalu robiono mi usg dopochwowe z przeplywami zadnej zmiany niewidac..markery sa ok. Oprocz tego badalo mnie dwoch innych ginekologow i tez nic nie widza,a ja nie wiem juz co robic..

Proszę zgłaszać się na kontrolne badania do ginekologa według jego zaleceń. Zapewne w chwili obecnej wystarczająca będzie obserwacja czyli np. za 3 miesiące kontrolne USG przezpochwowe i ocena stężenia markera Ca125. O wszystkim powinien decydować ginekolog prowadzący.