Tomografia komputerowa przy guzie w nadnerczu lewym

Guz w nadnerczu lewym witam w tomografii komputerowej wykryto guza o wymiarach 2,7cm i nie wiem co to jest 2014 roku miałam poeracie i też został wykryty gruczolak 22mm tylko ja nic na ten temat nie wiedzialam dopiero w tym roku miałam zrobione tomograf i dowiedziałam sie o tym guzie ale juz większy 2,7cm czy to znaczy ze ten guz jest czynnym hormonalne przypatkiem znalazłam badania z tamtego roku co mam robic czy muszę się tym martwić ze cos jest nie tak dzięki za odpowiec

Witam serdecznie,

Na podstawie samego badanie TK, nie można odpowiedzieć na Pani pytania ani postawić diagnozy. Wskazana jest u Pani konsultacja z lekarzem endokrynologiem lub onkologiem. Lekarz na badania fizykalnego, objawów klinicznych, oraz zleconych badań dodatkowych, w tym także obrazowych, postawi rozpoznanie oraz ustali dalsze postępowanie.

Pozdrawiam.