Gruczolak w nadnerczu lewym w obrębie głowy trzustki
witam serdecznie ! odebrałam dziś wyniki TK,w których mowa jest o gruczolaku w nadnerczu lewym ( poniżej 10HU )oraz w obrębie głowy trzustki ogniskowe stłuszczenie 20*18mm se4im18 czy jest to coś poważnego ? dodam,że są to wyniki kobiety 60 lat . Z góry dziękuję za odp

KOBIETA, 64 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, gruczolak nadnerczy jest łagodnym nowotworem, którego leczenie zależy od wyniku badania TK i wielkości guza ( operacja, czy leczenie zachowawcze), proszę pozostawać pod kontrolą chirurga. Pozdrawiam.