Torbiel Bakera w obu stawach kolanowych

u mojej mamy 75lat stewierdzono po wykonaniu usg torbiel Bakera w obu satwach klanowych(w obrębie dołu podkolanowego) w lewym o wym.ok12x8mm, w prawym o wym.ok33x11mm.Chcę zapytać jakie jest leczenie osób w tym wieku .

Postępowanie zależy od wielu czynników, między innymi od tego jakie dolegliwości odczuwa Pani mama. Nie leczymy wyniku badania tylko konkretnego Pacjenta.