Zapytaj lekarza

7 4 2 , 6 1 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Przeskakiwanie ścięgna po podaniu sterydu w torbiel Bakera

Witam, miałem podawany 2 razy steryd (diprophos) w ''dół podkolanowy'' dokładnie torbiel bakera-prawdopodobnie. I po tych lekach czuje gdy chodze jak przeskakuje mi ścięgno i strzela, jestto bardzo bolesne i niekomfortowe, przeszkadząjace swobodne chodzenia oraz prostowanie nogi, a dodam ze torbiel nadal puchnie, steryd nie pomogl. Moje pytanie brzmi : czy ten lek przeciwzapalny mógł to spowodować? i czy jest jakiś sposob-rozciagniecia tego ?
MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu

Trening na zdrowy kręgosłup

Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy