Uczucie blokowania ścięgien

Witam, mam problem z kolanem bardziej z sciegnami z tyly kolana od wewnatrz, ciagnie mi się caly miesięn az do posladka,w dole podkolanowym pół roku temu miałem podawane sterydy bo była ''torbiel bakera'' czy ''zapalenie miesnia połbloniastego '' tak tlumaczył lekarz, chodziłem do dwoch lekarzy i kazdy sie boi cos robic, wszystkie te blokowanie sciegien zaczely sie od tych sterydów.. strasznie boli gdy chodze i napinaja sie miesnie,wszystko strzela,mozna to bez operacyjnie uleczyc?rehablitacja

Szanowny Panie,
Niestety podaje Pan zbyt mało szczegółów aby moc ustosunkować sie do Pańskich dolegliwości. Sugeruję pilna konsultację u specjalisty ortopedy.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu