Uczucie blokowania w kolanie

Witam, w 2013 roku blokowało mi sie kolano przy lekkim zgięciu. W maju 2015 miałam robiona artroskopie kolana która wykazała ciało hoffy. MIałam miesiąc spokoju a potem na nowo sie blokowalo. Dwa dni temu sie znów zablokowalo lecz juz nie chciało sie odblokować. I teraz mogie miec jednynie lekko zgięta, noga jest od kolana po same palce opuchniete. Co w takim wypadku zrobic. Byłam na pogotowie lecz kazali mi leżeć, bez żadnego usztywnienia. Przy każdym lekkim ruchu jest bardzo silny bol.

Szanowna Pani,
Objaw blokowania stawu kolanowego, któremu dodatkowo towarzyszy ból świadczy o poważnej patologii stawu kolanowego. Sugeruje pilna konsultacje u specjalisty ortopedy.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu