Torbiel, bolesność brzucha w 8 tygodniu ciąży

witam. Jestem w 8 tygodniu ciąży, na usg wykryto u mnie torbiela o średnicy 2,75. Od 2 dni boli mnie brzuch tak jak przed miesiączka, nie mam żadnych plamień ani upławów. czy jest to dla dziecka groźne, czy cos się może dziać złego??Mój lekarz prowadzący powiedział ze jest ok ale ja mam obawy, co robić ? proszę o rade.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli lekarz prowadzący nie widzi zagrożenia proponuję się nie stresować.
W przypadku pojawienia się jakichkolwiek niepokojących objawów, proszę udać się do lekarza.
Pozdrawiam