Torbiel i wyniki badania krwi

Witam, wykryto u mnie duża torbiel 12cm z lekko zwapniałymi ścianami, USG, Rezonans, TK, ze względu na wielkość, nie ustaliła przynależność do nerki, czy wątroby. Próby wątrobowe, amylaza, mocznik, kwas moczowy, elektrolity, glukoza, ca19-9,TIBC, ferrytyna w normie, neutrofile2,45,limfocyty1,4,eozynofile0,06tys/ul, Żelazo 257, %saturacji 63,61,kreatynina 0,94, kortyzol na godz10 21,97, cholesterol cal 211, HDL77, LDL116, czy wyniki krwi mogą mieć związek z torbieląCzy zrobić jakieś badania dod.

Aleksander Ropielewski

Jeżeli torbiel nie powoduje dolegliwości sugeruję obserwację. Wyniki jakie Pani podała mogą mieć związek z występowaniem torbieli lub nie. Pogłębiłbym diagnostykę o badanie rezonansu magnetycznego jamy brzusznej. Ciężko mi udzielić dokładniejszej odpowiedzi bez możliwości analizy dotychczasowych badań i przeprowadzenia badania przedmiotowego.