Torbiel i zagrożenie ciąży w 18 tygodniu

witam jestem w 18 tc, wczoraj się dowiedziałam że mam zagrożoną ciążę, torbiel 6,5 cm wypełnioną krwią i przodujące łożysko, wcześniej zaplanowałam podróż pociągiem (ok.5 h jazdy) na ferie ze swoim starszym synkiem, czy w takim wypadku nie wskazana jest jakakolwiek podróż?proszę o odpowiedź. pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W takim przypadku zdecydowanie nie powinna się Pani udawać w tak długą podróż. Powinna Pani odpoczywać i pozostawać w stałym kontakcie ze specjalistą ginekologiem, który prowadzi Pani ciążę.