Torbiel lewego jajnika i ból prawego

Witam.Miesiąc temu stwierdzono u mnie torbiel lewego jajnika 66x46mm.Brałam od lutego duphaston. 3 dni temu 25dc i odstawiłam. Od wczoraj boli mnie jajnik dla odmiany prawy.. Tak samo jak poprzednio nawet przy oddawaniu moczu. Miesiączki póki co nie mam. Nie wiem czy teraz mam iść zrobić usg? Czy po miesiączce? Mam wrażenie że duphaston mi szkodzi a nie pomaga.. Wszystkie badania mam dobre. Proszę o informację czy w mam udac się do endokrynologa czy do ginekologa? Chciałabym zajść w ciążę..:(

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani, najlepiej udać się do ginekologa i poinformować go o wszystkich wątpliwościach i problemach.