Czy mając torbiel na lewym jajniku można zajść w ciążę?

dzień dobry czy majac torbiel na lewym jajniku można zajść w ciaze skoro ten prawy jajnik jest zdrowy .dziś mam 11 dzień cyklu i strasznie mnie boli podbrzusze lekarz stwierdził u mnie to po clo brałam na owulacje i wyrósł mi torbiel.Zmniejsza mi się ma on teraz około 24mm a miałam 5 cm .

Lek. Michał Lenard

Przy obecności torbieli na jajniku również można zajść w ciążę. W Pani przypadku oba jajniki mogą prawidłowo pracować i wytwarzać komórki jajowe. Pozdrawiam!