Torbiel po usunięciu ciąży pozamacicznej

Miałam ciąże pozamaciczną .Byłam na badaniach ,ale nic nie wykryto a po dwóch miesiącach wykryto mi torbiel . Usunięto mi razem z jajnikiem bo torbiel miał ok. 6 cm . Przy usunięciu ciąży miałam dostawać zastrzyki przeciw zaskrzepieniu a ich nie dostałam . Czy torbiel może być to wina lekarzy ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety podane przez Panią informacje są dość lakoniczne, co wyklucza możliwość udzielenia jednoznacznej odpowiedzi. Nie napisała Pani bowiem jak przebiegało leczenie ciąży pozamacicznej, jaka dokładnie była to torbiel, jakie zastrzyki miała mieć Pani zastosowane (zastrzyki przeciw zaskrzepieniu - nie ma takiego określenia), itd. W celu uzyskania odpowiedzi na zadane pytanie proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem, który będzie miał możliwość pełnej analizy danych z historii Pani choroby.