Torbiel w części czołowej a możliwe następstwa
Miałam Tomograf głowy który wykazał 2 torbiele jeden w części czołowej o wymiarach 5 cm a drugi w części szczekowej o wymiarze 4 cm moje pytania brzmi czy na to się umiera? ?

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Wszystko zależy od tego jaka jest prawdopodobna przyczyna oraz w jakim tempie następuje wzrost torbieli. Proszę udać się do lekarza neurochirurga, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.