Obecność torbieli w części czołowej

Byłam u lekarza mam torbiel na jajniku lekarz pow że to groźne. Tomograf wykazał 2 torbiele w części czołowej czy to jest mniej groźne niż na jajniku zaznacze że na jajniku jest o rozmiarze 14 cm a w głowie 5 cm a drugi 4cm

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza neurochirurga. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Lek. Katarzyna Szymczak

Rozmiary torbieli są dość duże, mogą uciskać na sąsiednie struktury i dawać objawy neurologiczne, zaworty głowy, itp, uważam, że niezwłocznie powinna się Pani skonsultować z neurologiem/neurochirurgiem.
Pozdrawiam