Obecność torbieli w części czołowej
Byłam u lekarza mam torbiel na jajniku lekarz pow że to groźne. Tomograf wykazał 2 torbiele w części czołowej czy to jest mniej groźne niż na jajniku zaznacze że na jajniku jest o rozmiarze 14 cm a w głowie 5 cm a drugi 4cm

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Proszę koniecznie udać się do lekarza neurochirurga. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.
Lek. Katarzyna Szymczak
Rozmiary torbieli są dość duże, mogą uciskać na sąsiednie struktury i dawać objawy neurologiczne, zaworty głowy, itp, uważam, że niezwłocznie powinna się Pani skonsultować z neurologiem/neurochirurgiem.
Pozdrawiam