Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 5 5 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Torbiel w zatoce szczękowej a lot samolotem

Mam torbiel w zatoce szczekowej 1.5 cm. Zdiagnozowano ja po wypadkowym urazie glwoy, wcześniej nie była widoczna w żadnym badaniu TK. Poza tym TK bez zmian. Przebywam obecnie w tajladni, lot powrotny trwa 26h. Lekarz odradza mi podróż powrotną, w dniu dzisiejszym będzie wykonany rezonans magnetyczny celem dokładnej oceny. Z obajowow dodatkowych 2 krotna utrata przytomności z drgawkami oraz Drgawki ciała po prawej stronie. Proszę o informację czy mogę spokojnie wrócić do domu samolotem, czy mój obecny stan może być spowodowany urazem głowy którego doznałem?
MĘŻCZYZNA, 21 LAT 5 miesięcy temu

Skutki chrapania

Niewyspanie partnera czy partnerki to nie jedyne przykre skutki chrapania. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na ten temat. O skutkach chrapania mówi dr Michał Michalik.

Taka torbiel czy raczej zwiewny polip zatoki szczękowej/muszę sam to ocenić po obejrzeniu płyty CD/nie jest żadnym przeciwwskazaniem do lotu samolotem i nie ma żadnego związku z przebytym urazem głowy. Nie znam rozległości i daty Twojego urazu głowy. Nie wiem czy napady padaczkowe miałeś już wcześniej przed tym urazem głowy. Niczego nie wiem. Pytaj tam na miejscu neurologów i neurochirurgów o możliwość lotem samolotowym .

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy