Torbiele między kręgami kręgosłupa lędźwiowego

Witam Po rezonansie stwierdzono torbiele między kregami kręgosłupa lędzwiowego, dretwieje mi prawa noga a ból jest straszny do tego dochodzą bóle głowy i dręrwienie prawej ręki. Przy dłuższym staniu mam zawroty głowy a prawa noga sztywnieje chcę dodać że jestem po Haine Medina i cały ciężar ciała jest po prawej stronie bo jest to strona zdrowa, czy objawy drętwienia ręki i zawroty głowy po prawej stronie mogą powodować torbiele Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Torbiele w okolicy ledzwiowej nie będą powodować objawów dotyczących ręki czy też zawrotów głowy. Proszę koniecznie udać się do lekarza neurochirurga .Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Być może konieczne będzie wykonanie mr wyższych części kregoskupa