Torbiele obecne w piersiach u 34-latki
Zrobiłam USG piersi i okazało się że mam w obu piersiach po dwie torbiele,najwieksza 7mm.Czym może to być spowodowane ?Jak się tego pozbyć?33

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Zwykle podłoże jest hormonalne. Leczenie w tak małych torbielach jest zachowawcze. Warto wykonać panel badań hormonalnych.