Torbiele w głowie i powiększona szyszynka
witam mam prblem mam tobiele w glowie i powiekszona szyszynkę mam ostanio bole z tylu glowy bylam z opisem u neurologa i nie dostałam zadnych lekow tylko mam powtórzyć rezonans czy te bole to jest normalne

KOBIETA, 46 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Witam.
Stwierdzenie "torbiele w głowie" jest nieprecyzyjne, dlatego trudno się do niego ustosunkować. Bóle głowy w okolicy potylicy najczęściej są spowodowane nadciśnieniem tętniczym, zmianami zwyrodnieniowymi kręgosłupa bądź innymi patologiami. Konieczna jest dalsza diagnostyka.
Pozdrawiam