Torbielowatość nerek, lekooporne ciśnienie, światłowstręt

Mam torbielowatość nerek, lekooporne ciśnienie, światłowstręt, osłabienie mięśni nóg i rąk, ból rozpychający trudny do określenia i wytrzymania w okolicy prawej nerki, zaburzenia czucia prawej strony ciała począwszy od palców stopy a skończywszy na żebrach, bóle kostno stawowe, ból okolic lędżwi i prawej obręczy biodrowej, bóle brzucha promieniujące przez pachwinę do lewego uda, nawracające półpaśce, opryszczki, zapalenia dróg oddechowych i moczowych. Cierpię od 2011 roku, co to jest

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.