Trądzik a cera naczynkowa

Witm , mam pytanie odnośnie mojej cery. Mam 19 lat i już drugi raz jestem leczona retinoidami. Nie mam pojęcia co jest tak na prawde przyczyną mojego trądziku. Kiedyś kyoś mi powiedział że mam cere naczynkową ale nie zwróciłam na to uwagi. Zbliżało sie lato i zaczęłam się często rumienić mocno ale też nic nie zrobiłam z tym. aż trądzik powrócił. Wiem że zginie po tabletkach ae szukam odpowiedzi co jest jego przyczyną Czy to może być cera naczynkowa ? Oraz fakt że po prostu źle ją pielęgnuje ?

Jeśli nie wykona Pani badań to nie odkryje się przyczyny, lekarz musi tez przeprowadzić dokładny wywiad z Panią.Do leczenia lekowego można dołączyć również peelingi medyczne.