Olejowanie twarzy przy cerze naczynkowej

Mam pytanie. Mam cerę naczynkową, trądzik różowaty i jednocześnie cerę tłustą. Słyszałam, że na problem z nadmiernie przetłuszczającą się skórą dobre jest tak zwane olejowanie twarzy. Czy w moim przypadku( cera naczynkowa) takie zabieg jak olejowanie twarzy jest bezpieczny? Czy może jednak jest ryzyko, że skoro już i tak mam cerę tłustą to olejowanie twarzy spowoduje jeszcze większe problemy z moją cerą? Nie wiem co mam robić, dlatego zdecydowałam się na pytanie do specjalistów. Czy olejowanie twarzy w moim przypadku jest bezpieczne? I jeśli tak to czy po tym zabiegu mogą u mnie wystąpić jakieś negatywne efekty uboczne dla organizmu czy nic się złego nie może stać? I jeszcze jedna kwestia. Czy po olejowaniu twarzy przy cerze tłustej powinnam zastosować jakieś dodatkowe maści albo kremy czy nie jest to konieczne? Będę wdzięczna za wszystkie informacje i serdecznie pozdrawiam.

Witam jeśli chce Pani bardziej przetłuścić skórę oraz zatkać pory skóry można oleju używać do takiej cery. Proszę jednak zakupić sobie krem do cery naczyniowej w aptece lub w gabinecie medycyny estetycznej, regularnie wykonywać peeling twarzy- wyreguluje on przetłuszczanie i warto zgłosić się na konsultację do dermatologa.